U Trati 216
252 61 Dobroviz
420 317 071 300 - info@stokvistapes.cz
Logistika - Logistika

Skladování a logistická podpora

Různé obory mají značně rozdílné nároky na logistiku. Celá objednávka se může vejít do velké krabice, pro další výrobek může být potřeba speciální paleta a někde je standardem využití vratných obalů. A pro velké dodávky je nutný dokonce celý speciální sklad. Disponujeme dostatečnými kapacitami pro efektivní řízení Vašich zásob.

Stokvis Tapes jako součást ITW disponuje globální sítí dle potřeby klimatizovaných skladů pro umístění jak surovin, tak finálních výrobků tam, kde je naši zákaznici v rámci dodavatelského řetězce potřebují. A tak se mohou nákupní týmy pro OEM výrobce spolehnout na regionální a / nebo lokální dostupnost skladu v rámci zajištění jejich provozních aktivit.

Pro zákazníky, kteří se snaží vypořádat s dlouhými dodacími lhůtami materiálů a současně krátkými termíny na dodání jejich výrobků, může Stokvis Tapes tyto materiály nebo výroby držet skladem jako dohodnutou bezpečnostní zásobu. Samozřejmostí jsou first-in, first-out postupy pro správné ošetření životnosti lepicích materiálů.

Logistika - Logistika

Contact Us

Phone: +31 78 699 21 00
Email: info@stokvistapes.com

 
 
 
Send