U Trati 216
252 61 Dobroviz
420 317 071 300 - info@stokvistapes.cz
Možnosti - Možnosti

Výrobní technologické možnosti

Společnost Stokvis Tapes poskytuje specializované služby tak, aby odpovídaly potřebám vašeho výrobku. Naše technologické možnosti, které zaujímají vedoucí pozici na trhu, jsou zaměřeny na optimalizaci a kontrolu výrobních procesů a prostředí tak, aby vyhověly specifickým požadavkům každého zákazníka a každé aplikaci. Naše služby jdou dál než jen poskytnout nejlepší pásku pro vaši aplikaci. S naším technologickým vybavením pro zpracování materiálů můžeme „upravit“ pásky a další materiály do jakéhokoliv tvaru a velikosti.

Kontaktujte nás
 
Možnosti - Vysekávání

Vysekávání

Tvarové výseky z pásek vám nabízí možnost navrhnout různé tvary a nové kombinace materiálů (pásky + další flexibilní materiály). Pomůžeme vám zkrátit čas na aplikaci nebo nalézt kreativní řešení pro nové samolepicí produkty.

 
Možnosti - Laminace

Laminace

Stokvis Tapes může laminovat různé pásky a jiné flexibilní materiály na sebe do vrstev nebo laminací přeměnit vaše vlastní produkty na samolepicí. Ať jedna vrstva nebo pět, pomůžeme vám realizovat vaše návrhy a vytvořit unikátní, jednoduše aplikovatelné samolepicí produkty.

 
Možnosti - Řezání

Řezání

Stokvis Tapes může nařezat pásky na šíři, kterou potřebujete. Páska nařezaná na vámi požadovanou šířku je jednodušeji použitelná a s menším odpadem. Šetříte čas i peníze.

 
Možnosti - Převíjení

Převíjení

V případě, že potřebujete speciální délku role, Stokvis Tapes dokáže dodat pásky v téměř jakékoliv požadované délce. Převineme velké zdrojové role na vámi požadovanou délku a zároveň pomocí série nožů případně nařežeme na požadovanou šířku v jednom kroku.

 
Možnosti - Potisk

Potisk

Stokvis Tapes dokáže realizovat potisk textů nebo obrázků na různé druhy pásek. Ať už jde o identifikaci, značení nebo propagační účely, jsme připraveni takto pro vás pásky upravit.

 
Možnosti - Cívkování

Cívkování

Pásky navinuté na cívky jsou vhodné v případě, pokud chcete omezit zastavování výrobní linky. Náviny o délce až 20 000 metrů umožňují redukovat možné výpadky vaší výrobní linky na minimum.

NAŠE SLUŽBY

Kromě našich výrobních technologických možností v konvertingu samotném poskytujeme další související služby. Jako lídr v oboru naše další služby zaměřujeme především na optimalizaci a kontrolu výrobních procesů a prostředí tak, abychom vyhověli specifickým požadavkům každého zákazníka. Služby zahrnují:

VÝROBA PROTOTYPŮ
Naši specialisté využívají celou škálu technologií, které mohou být použity pro výrobu prototypů bez nutnosti investice do mechanických nástrojů.

ČISTÉ VÝROBNÍ PROSTORY
IV oblasti špičkových technologií se klade stále větší důraz na kontrolované výrobní prostředí. Prostřednictvím několika našich vlastních prostor „čisté výroby” po celém světě můžeme zajistit výrobu a balení produktů v „čistém“ prostředí.

TECHNICKÉ CENTRUM  
V naší plně vybavené laboratoři lze testovat dle mezinárodních standardů jako AFERA, PSTC, DIN, BS a dalších.

BALENÍ
Pro každý výrobek a aplikaci dokážeme nabídnout vhodné balení.

MONTÁŽ
Nabízíme širokou škálu možností montáže, od montáže dílčích sestav až po finální výrobek. V případě potřeby nabízíme i montáž v našich „čistých prostorech“.

 

SKUTEČNÉ PARTNERSTVÍ PRO INOVACE

 

Vytrvalé zaměření na vybrané obory a trhy přináší hluboké porozumění specifickým požadavkům a potřebám, stejně jako mezioborovým inovacím, a tak se naše projektové a technické týmy mohou stát vašimi partnery, aby vám pomohly uvádět optimalizované produkty na trh rychleji a efektivněji.

Kontaktujte nás
Možnosti - Over ons - Home