U Trati 216
252 61 Dobroviz
420 317 071 300 - info@stokvistapes.cz
Stavebnictví - Stavebnictví

Samolepicí materiály pro stavebnictví

Společnost Stokvis Tapes dokonale zná materiály a způsoby jejich použití, aby mohla splnit                 i ty nejnáročnější požadavky stavebního průmyslu.

Stavebnictví - APLIKACE

APLIKACE


Upevňování;
nabízíme široký sortiment kvalitních oboustranně lepicích pásek pro bezpečné upevňování a montáž za každých podmínek, od připevnění jednoduchých podlahových lišt po celé stěny. Můžete být překvapeni, jakou upevňovací sílu mají některé naše pásky.

Ochrana; i když je práce dokončena, může dojít k poškození. Během stavebních prací je důležité předejít dalším nákladům z důvodu poškození. Od okenních rámů po rozsáhlé povrchy, naše ochranné fólie nabízí velmi dobrou mechanickou ochranu povrchu beze zbytků lepidla po odstranění. Zabraňují dodatečným nákladům z důvodu opravy nebo výměny.

Maskování; nedílnou součástí většiny staveb je malování a nátěry. Nabízíme maskovací pásky pro různé použití. Pro drsné nebo hladké povrchy, pro jemné linky, pásky s dlouhou odolností nebo pro rychlé odstranění atd. Řežeme pásky na jakoukoliv požadovanou šíři pro rychlou a přesnou aplikaci (čímž se také snižuje odpad). 

Izolace; požadavky týkající se teploty a hluku jsou ve stavebnictví přísné. Ať už se jedná o akustickou nebo tepelnou izolaci, nabízíme široký sortiment pásek, které vám pomohou splnit veškeré požadavky vašeho projektu.

Těsnění; životnost je velké téma ve světě moderních staveb. Nabízíme materiály pro těsnění zabraňující pronikání vlhkosti, (chladného) vzduchu a znečišťujících látek. S využitím našich rozsáhlých technologických možností můžeme i vaše materiály „udělat“ lepicími a tím zajistit jejich rychlejší a přesnější aplikaci.

Jak vám můžeme pomoci?


Požadavky se liší aplikace od aplikace. Spolu s našimi zákazníky hledáme vždy ten nejvhodnější výrobek pro jejich konkrétní použití, který dále zpracujeme do optimálního rozměru a tvaru, což zkrátí čas finální aplikace a sníží odpad. Pojďme se společně přesvědčit, jaké výhody může naše efektivní řešení přinést.
 

Domluvte si schůzku