U Trati 216
252 61 Dobroviz
420 317 071 300 - info@stokvistapes.cz
Elektronika - Elektronika

Tvarové výseky z pásek a dalších materiálů pro elektroniku

Společnost Stokvis Tapes se angažuje ve výrobě pro elektroniku již od prvopočátku výroby například mobilních telefonů. Avšak dnešní trh, vzhledem ke krátkému životnímu cyklu výrobků, vyžaduje ještě rychlejší reakce a přizpůsobení se high-tech i low-tech požadavkům na montáž. A současně kvalita materiálů a jejich důkladný výběr zůstávají klíčovými aspekty pro zachování důvěry zákazníků.

Specializace společnosti Stokvis Tapes v oboru elektroniky, schopnost vyrábět v čistých prostorech     a široké výrobní možnosti zajišťují našim zákazníkům vysoce kvalitní výrobky při efektivních nákladech, což v konečném důsledku vede k jejich maximální spokojenosti.

Domluvte si schůzku
Elektronika - Applications (electronics)

APLIKACE


Thermal management; nabízíme širokou škálu řešení v oblasti práce s odpadním teplem, která může být rozdělena do dvou hlavních oblastí: materiály pro rozhraní zdroj-chladič a materiály pro rozvod z bodových zdrojů tepla do plochy.

Elektricky stínící, vodivé a zemnící aplikace; naše nabídka komponentů pro elektrické uzemnění zahrnuje několik různých druhů elektricky vodivých materiálů, od vodivých pásek, po elektricky vodivé pěny.

Stokvent: ventilační membrána na bázi PET vyvinutá společností Stokvis Tapes pro elektroniku, zvláště pro aplikace v osvětlení, kde musí být zajištěno utěsnění proti kapalinám, prachu a dalším nečistotám při zachování co nejvyší prodyšnosti.

„Opticky čistá“ lepidla; opticky čisté lepicí materiály z portfolia společnosti Stokvis zamezují zamlžování a tvorbě bublin. Jsou na bázi akrylátů a jsou dostupná v různých tloušťkách a různé tvrdosti.

ITW FORMEX; speciální samozhášivé izolační fólie určené pro výkonové komponenty elektroniky. Dají se tvarovat a skládat a mají ty nejlepší elektroizolační vlastnosti.

Stokseal; vysoce stlačitelný elastomerní polyuretan a silikonová pěna. Těsní proti vodě, vlhkosti, prachu a proudění vzduchu. Tato řada materiálů je nabízena v různých tloušťkách, úrovních tvrdosti    a stlačitelnosti. Díky své výjimečné mechanické odolnosti je ideální volbou materiálu pro nejnáročnější těsnění, kompresní podložky, tlumení a výplně mezi komponenty.

Stokbond; unikátní řada akrylových pěnových pásek. Mohou být použity pro výkonné lepení plastů jako je PP, PVC, PMMA, PC, PET, hliníku, oceli, skla a dalších materiálů.

Služby

 

Výběr materiálu díky našemu internímu vývoji, a zároveň při současné úzké spolupráci s předními světovými dodavateli surovin, má společnost Stokvis Tapes dostatek zkušeností poskytovat zákazníkům optimalizované a nákladově efektivní řešení pro splnění jejich požadavků.

R&D a laboratoř: věnujeme se pouze vysoce kvalitním výrobkům, které odpovídají specifikacím zákazníků a požadavkům na tolerance. Zároveň poskytujeme další nadstandardní služby pro splnění nejnáročnějších požadavků. V naší plně vybavené laboratoři jsme schopni testovat dle mezinárodních standardů AFERA, PSTC, DIN nebo BS, a ověřit tak, jak naše pásky fungují při aplikaci na vaše vlastní materiály.

Skladování a logistická podpora:

díky globální síti klimatizovaných skladů jsme připraveni skladovat jak zdrojové materiály, tak finální výrobky tam, kde je zákazníci a jejich dodavatelé potřebují.

Kvalita: všechna řešení, která nabízíme, splňují veškeré vaše požadavky kvality, což prokazují různé certifikáty kvality (ISO) a validované výrobní procesy. Neustále zlepšujeme naše výrobky, ale i sami sebe.

 

Kontaktujte nás