U Trati 216
252 61 Dobroviz
420 317 071 300 - info@stokvistapes.cz
Letecký průmysl - Letecký průmysl

Specializovaný dodavatel lepicích pásek, brusných a dalších materiálů pro letecký, kosmický a obranný průmysl.

Díky obchodnímu týmu a zákaznickému servisu s celosvětovou působností, s našimi ověřenými znalostmi a zkušenostmi, a prostřednictvím mezinárodní sítě partnerů a zákazníků, je Stokvis Tapes vaším profesionálním partnerem pro dodávky do leteckého průmyslu.

Ať jde o řešení náročných výzev či běžné operativní aktivity, Stokvis Tapes nabízí kompletní řadu materiálů speciálně určených pro všechna odvětví leteckého průmyslu, včetně dodávek pro výrobce letadel a leteckých motorů a jejich subdodavatele, dodávek pro subjekty zajišťující údržbu a generální opravy nebo přímo jednotlivým leteckým společnostem. S našimi technickými možnostmi, odbornými znalostmi daného oboru a materiálů, širokým portfoliem zákaznických řešení, rozsáhlými možnostmi   ve zpracování těchto materiálů, a v kombinaci s našimi striktními systémy řízení kvality, splňujeme veškeré vaše požadavky na bezpečnost a logistické služby.

Zaměřili jsme se na tyto skupiny výrobků:

Domluvte si schůzku
Letecký průmysl - Flying Tapes

„Flying tapes“

Pásky, které “letí” s letadlem do vzduchu, musí být na 100% spolehlivé. Nároky / specifikace jsou velmi vysoké a my s nimi pracujeme již od roku 1903 (ano, více jak 100 let!). Nabízíme široký a moderní sortiment samolepicích pásek nejvyšší kvality pro letecký průmysl, které nazýváme tzv. “flying tapes”. Čtěte více >>

Letecký průmysl - Non Flying Tapes

„Non Flying tapes“

Stokvis Tapes je důvěryhodným partnerem pro tzv. non-flying tapes, které mohou být použity při stavbě a údržbě letadel. Čtěte více >>

Naše výrobky pokrývají téměř veškeré požadavky v oboru.

SUROVINY PRO VÝROBU: KOMPOZITNÍ MATERIÁLY

Extruze, kovové pláty, voštinové desky (Honeycomb), lamináty

BRUSIVA
brusné kotouče: samolepicí, se suchým zipem, s perforací nebo bez
kotoučové brusky
materiály pro mikro-dokončování a leštění
brusné pásy, archy a kotouče

LEPIDLA, SILIKONY, TMELY A MAZIVA
lepidla, Scotch weld: aerosoly, vodní základ, kyanoakrylát, polyuretanový tmel Scotch, funkční tmel, primery, odmašťovadla, neopreny, SBR,nitril
EPX systém: epoxid, polyuretan, akrylát, aplikátor, směšovací trysky
Jet Weld systém: polyuretanová lepidla, aplikátor, směšovací trysky
Jet Meld systém: tavná (hot-melt) lepidla, aplikátor

DALŠÍ LEPIDLA A SMĚSI
Huntsman: Araldite, Epocast, Redux, Renlam, Renlease
Loctite: kyanoakryláty, anaerobní lepidla
Devcon, Permatex: tmely, čističe, nátěry pro ochranu povrchů
SILIKONOVÉ TMELY

Dow Corning: RTV a primery
Momentive Performance Material: RTV 1, RTV 2 a primery
Bluestar Silicones: RTV, CAF a primery
Metzeler: Floorsil 2
Wacker Chemie: Elastosil

MAZIVA
BP Turbo Oil: 2197 – 2380 - 2389
Castrol: řada Brayco, maziva, čisticí ubrousky
Molycote
Nyco
Shell Aviation
Krytox

RŮZNÉ
LPS: antikorozní přísady (inhibitory), maziva, odmašťovadla
GALTEN HT, NYCOTE:
GRUSCHWITZ: šicí příze apod.
SPECIÁLNÍ FÓLIE DUPONT: Tedlar, Kapton, Aluminised

Letecký průmysl - Experience


Společnost Stokvis Tapes zůstává již po více než jedno století věrná svým závazkům a garantuje rychlé, efektivní a spolehlivé služby. Máme skvělý tým, který je připraven udělat pro své zákazníky maximum.

Najděte to nejlepší řešení s týmem, který umí naslouchat a poradit. .

ZKUŠENOSTI JSOU NENAHRADITELNÉ

Služby

 

Výběr materiálu díky našemu internímu vývoji, a zároveň při současné úzké spolupráci s předními světovými dodavateli surovin, má společnost Stokvis Tapes dostatek zkušeností poskytovat zákazníkům optimalizované a nákladově efektivní řešení pro splnění jejich požadavků.

R&D a laboratoř: věnujeme se pouze vysoce kvalitním výrobkům, které odpovídají specifikacím zákazníků a požadavkům na tolerance. Zároveň poskytujeme další nadstandardní služby pro splnění nejnáročnějších požadavků. V naší plně vybavené laboratoři jsme schopni testovat dle mezinárodních standardů AFERA, PSTC, DIN nebo BS, a ověřit tak, jak naše pásky fungují při aplikaci na vaše vlastní materiály.

Skladování a logistická podpora:

díky globální síti klimatizovaných skladů jsme připraveni skladovat jak zdrojové materiály, tak finální výrobky tam, kde je zákazníci a jejich dodavatelé potřebují.

Kvalita: všechna řešení, která nabízíme, splňují veškeré vaše požadavky kvality, což prokazují různé certifikáty kvality (ISO) a validované výrobní procesy. Neustále zlepšujeme naše výrobky, ale i sami sebe.

 

Kontaktujte nás

SKUTEČNÉ PARTNERSTVÍ PRO INOVACE

 

Vytrvalé zaměření na vybrané obory a trhy přináší hluboké porozumění specifickým požadavkům a potřebám, stejně jako mezioborovým inovacím, a tak se naše projektové a technické týmy mohou stát vašimi partnery, aby vám pomohly uvádět optimalizované produkty na trh rychleji a efektivněji.

Kontaktujte nás
Letecký průmysl - Over ons - Home