U Trati 216
252 61 Dobroviz
420 317 071 300 - info@stokvistapes.cz
Papíru a polygrafii - Papíru a polygrafii

Samolepicí materiály pro výrobu papíru a polygrafii

Stokvis Tapes je předním dodavatelem samolepicích materiálů pro průmysl papíru a polygrafie. Efektivní a inovativní samolepicí řešení zákazníci využijí pro optimalizaci výrobních procesů při neustále se zvyšujícím podílu automatizace. Samolepicí pásky od Stokvis Tapes můžete využít napříč celou vaší výrobou pro zkrácení prostojů, zvýšení produktivity, efektivnosti a bezpečnosti.

Stokvis Tapes nabízí široký sortiment jednostranně a oboustranně lepicích pásek splňujících nejnáročnější požadavky při napojování a lepení pro využití při výrobě a zpracování papíru a fólií, a dále v tisku a polygrafii. Jen několik příkladů – automatické a manuální napojování, fixace začátků a ukončení rolí, opravy.

Papíru a polygrafii - Papír a kartonáž

Papír a kartonáž

Pro splnění vašich požadavků Stokvis Tapes nabízí široký sortiment ve vodě rozpustných i nerozpustných napojovacích pásek a pásek pro opravy.

Papíru a polygrafii - Zpracování materiálů v rolích

Zpracování materiálů v rolích

Stokvis Tapes nabízí kompletní sortiment jednostranně a oboustranně lepicích pásek, pokrývajících náročné požadavky při zpracování materiálů v rolích, jako je nanášení (vrstev plastů, silikonizace,..), laminace a další zpracování.

Papíru a polygrafii - Tiskárny

Tiskárny

Stokvis Tapes nabízí rozsáhlý sortiment napojovacích, montážních a maskovacích samolepicích pásek na míru požadavkům různých tiskových procesů.

Papíru a polygrafii - Grafika

Grafika

Stokvis Tapes svými řešeními a širokým sortimentem samolepicích pásek pokrývá různorodé požadavky v grafice.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 317 071 300 
Email: info@stokvistapes.cz

 
 
 
Send